Żegnaj lato na rok…witaj MONACO na lata…

Tegoroczne wakacje za nami, czas wrócić do codziennych obowiązków. Jeśli przedłużyłeś wakacje lub dopadła Cię nieplanowana kwarantanna to nie problem…

Nieważne czy pracujesz w małej czy dużej firmie. W dobie pandemii koniecznością jest możliwość wykonywania usług zdalnie. Zastosowanie systemu MONACO ułatwia koordynację działań utrzymujących płynność w kompleksowym zarządzaniu procesem produkcyjnym. Umożliwia również współpracę rozproszonych użytkowników poprzez korzystanie z możliwości autoryzowanego, zdalnego dostępu do bazy danych w sposób zapewniający bezpieczną dystrybucję, odporną na ataki z zewnątrz.

Zastosowanie w systemie MONACO platformy WEB, pozwala na połączenie warstwy danych ze światem zewnętrznym. Takie rozwiązanie wpływa na przyspieszenie pracy oraz zabezpieczenie przed nieautoryzowanym dostępem z zewnątrz. Odpowiednia konfiguracja i monitoring platformy WEB daje możliwość stworzenia środowiska, w którym dane firmowe chronione są z wykorzystaniem najnowszych zabezpieczeń do zarządzania firmą w internecie. Zabezpieczenia te działają w oparciu o trójwarstwową architekturę rozwiązania. Zapewnienie firmie korzystającej z MONACO kontrolowanego dostępu do bazy danych z jednego miejsca jest szczególnie ważne z punktu widzenia administratora rozwiązań IT. Łatwiej jest bowiem kontrolować jeden serwer niż dziesiątki stacji roboczych, jak to się odbywało w przypadku architektury dwuwarstwowej.

Architektura systemu MONACO spełnia wymogi związane z oczekiwaniami dotyczącymi bezpieczeństwa w internecie i pozwala na dostarczenie rozwiązań otwierających nowe możliwości przed użytkownikami. Dedykowane implementacje uzupełniające systemy ERP, sprawdzona metodologia zarządzania dokumentacją konstrukcyjno-technologiczną i bogata funkcjonalność, gwarantują bezpieczne i stabilne użytkowanie. Wysoka skalowalność i możliwość customizacji pozwala zredukować koszty obsługi oraz zapewnia bezpieczeństwo przechowywanych danych. MONACO dostarcza narzędzia zarządcze i analityczne, które umożliwiają podejmowanie lepszych decyzji w krótszym czasie, niezależnie od miejsca, w którym są podejmowane. Responsywność aplikacji towarzyszących ułatwia korzystanie z niej na różnorodnych urządzeniach, a zastosowana technologia pozwala na sprawne, dalsze dopasowanie do indywidualnych potrzeb użytkowników.