Comarch ERP OPTIMA

Najpopularniejszy w Polsce program stworzony dla małych i średnich firm z każdej branży. Dzięki modułom dedykowanym każdemu obszarowi biznesowemu - faktury, płace, kasa, sprzedaż czy handel z magazynem - jest optymalnym systemem ERP do zarządzania firmą. Dzięki dedykowanym rozwiązaniom to najchętniej wybierane oprogramowanie księgowe wśród biur rachunkowych i doradców podatkowych. Wykorzystuje je już ponad 70 000 polskich firm, z różnych branż. System Comarch ERP Optima to niezawodne oprogramowanie, które oferuje wsparcie biznesowe, dzięki czemu pozwala firmom na szybszy rozwój i osiąganie lepszych wyników.

System posiada budowę modułową, dzięki czemu klient sam decyduje o wyborze niezbędnych dla niego funkcjonalności. Zostały one pogrupowane ze względu na zakres wykorzystywania i wyróżnia się księgowość, handel i usługi oraz zarządzanie.

Obszary zastosowania

Księgowość Rozwiązania mobilne Płace i kadry
Handel i magazyn Biura rachunkowe CRM i serwis

Implementacja oprogramowania Comarch ERP Optima

System Comarch ERP Optima jest dostępny w modelu stacjonarnym oraz w chmurze, czyli modelu abonamentowym, dzięki czemu użytkownicy mogą kompleksowo zarządzać procesami w firmie przez Internet.

Modułowość systemu

Handel

umożliwia efektywne zarządzanie towarami w magazynie

Kasa/Bank

zapewnia bieżącą kontrolę wydatków i zarządzanie finansami

Księga Podatkowa

pozwala na łatwą obsługę księgową firm oraz rozliczenia z Urzędem Skarbowym

Faktury

umożliwia w prosty sposób firmom usługowym obsługę transakcji handlowych

Środki trwałe

pozwala na prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych

Wykorzystaj potencjał swojej firmy dzięki programowi Comarch ERP Optima

Efektywne zarządzanie firmą to klucz do osiągnięcia sukcesu biznesowego. W dzisiejszych czasach jest mnóstwo możliwości, które pozwalają firmom się rozwijać i optymalizować na bieżąco wszystkie obszary działalności. Jeśli chcemy wykorzystać potencjał firmy (niezależnie od jej wielkości), wiele możliwości w zakresie zintegrowania zarządzaniem firmy oferuje program Comarch Optima. Jest to jeden z bardziej zaawansowanych systemów ERP, który udostępnia pełen pakiet usług dla małych i średnich firm z każdej branży. Program Comarch ERP Optima umożliwia przede wszystkim sprawne zarządzanie różnymi aspektami działalności firmy. Daje dużą swobodę w wielu obszarach działalności przedsiębiorstwa, jednym z istotnych atutów jest jego skalowalność. W systemie Comarch ERP Optima można dodawać nowe moduły i funkcjonalności wedle swoich potrzeb, przy tym korzystanie z systemu jest niezwykle intuicyjne i efektywne. Firma może otrzymać wsparcie na każdy etapie rozwoju – system Comarch ERP Optima oferuje szeroki zakres funkcji.

Comarch ERP Optima prosta i wygodna integracja procesów biznesowych w firmie

Można dokonać integracji procesów należących do różnych dziedzin działalności w firmie: skutecznie zarządzać sprzedażą, stanem magazynowym, wdrażać kontrolę i optymalizację procesów biznesowych, nawet w obszarach dotyczących finansowania i obsługi kadr. Comarch ERP Optima umożliwia automatyzację procesów biznesowych, zaawansowana funkcjonalność systemu ma realny wpływ na efektywną organizację pracy w firmie.

Zintegrowany system harmonogramowania i planowania produkcji

Zarówno harmonogramowanie jak i planowanie produkcji to procesy, które powinny być ze sobą skorelowane. W zakładach produkcyjnych nierzadko wykonuje się je jednocześnie. Inwestycja w system Monaco może wiele ułatwić – wdrożony system pomaga zapewnić kontrolę nad procesem produkcyjnym, umożliwiając jednocześnie osiągnięcie celów organizacyjnych. Okazuje się pomocny wszędzie tam, gdzie konieczne jest przekształcenie planu w konkretne działania.