Oferty pracy

Dołącz do nas

Konsekwentnie dążymy do wyznaczonego celu jakim jest maksymalne wykorzystanie rozwiązań informatycznych dla zaspokojenia bieżących potrzeb naszych klientów. Służy temu systematyczne podnoszenie kwalifikacji naszych konsultantów, otwartość na nowe, innowacyjne technologie oraz uważne analizowanie potrzeb naszych obecnych i przyszłych odbiorców. Nasza pozycja na rynku jest wynikiem konsekwentnej, wieloletniej współpracy z Partnerami, systematycznego wzbogacania oferty nowymi rozwiązaniami i szybkiego reagowania na bieżące potrzeby. Tym chcemy nadal wyróżniać się na rynku.

Obszary
działalności

Podstawową ofertę stanowi oprogramowanie do Technicznego Przygotowania Produkcji SYSKLASS/MONACO, biznesowe rozwiązania klasy ERP firmy COMARCH oraz aplikacje wspierające zarządzanie produkcją tworzone na indywidualne zapotrzebowanie.

Systemy produkcyjne

Wdrażamy System Technicznego Przygotowania Produkcji Dedykowane dla przedsiębiorstw produkcyjnych różnego typu.

System ERP

Bogata funkcjonalność pozwala zwiększyć potencjał i efektywność działań każdej firmy na polskim i zagranicznych rynkach.

Pomoc zdalna

Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala na udzielanie zdalnego wsparcia w różnorodnym zakresie, w zależności od potrzeb.

Kogo szukamy?

Zakres obowiązków:

• Tworzenie i rozwój aplikacji klasy ERP, MES, WMS
• Tworzenie dokumentacji projektowej
• Współpraca przy realizacji projektów informatycznych

Wymagania:

• Doświadczenie w programowaniu w środowisku .NET
• Znajomość środowiska MS SQL oraz zagadnień związanych z projektowaniem baz danych
• Wyższe wykształcenie informatyczne lub pokrewne (lub w trakcie studiów)
• Umiejętność analitycznego myślenia i wykorzystywania narzędzi informatycznych
• Zaangażowanie, odpowiedzialność, umiejętność samodzielnego zdobywania wiedzy i rozwiązywania problemów
• Umiejętność pracy w zespole, kreatywność i komunikatywność
• Znajomość języka angielskiego umożliwiająca korzystanie z dokumentacji technicznej

Oferujemy:

• Stabilną pracę w zgranym i doświadczonym zespole
• Uczestnictwo w ciekawych projektach
• Stały dostęp do najnowszych technologii
• Szerokie możliwości rozwoju zawodowego
• Stały etat po okresie próbnym
• Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

Jeśli jesteś zainteresowany, wyślij swoje CV