Iwamet – użytkownik TPP MONACO na Konferencji dla Użytkowników Comarch ERP XL.

W dniach od 19 do 29 września odbywa się Konferencja dla Użytkowników Comarch ERP XL. Wśród prelegentów biorących udział w Konferencji znalazła się firma Iwamet, użytkownik systemu TPP MONACO. Firma Iwamet należy do czołowych światowych producentów precyzyjnych odlewów ze stopów aluminium oraz detali wykonanych poprzez obróbkę CNC. Jest producentem części lotniczych, zaopatrującym bezpośrednio i pośrednio największych producentów samolotów cywilnych. W obszarze produkcyjnym Firma użytkuje zaawansowany system do Technicznego Przygotowania Produkcji MONACO. System spełnia wymagające ze względu na różnorodność produkcji i konieczność szybkiego przygotowywania nowych wyrobów oczekiwania organizacji. Istotne znaczenie ma fakt, że system MONACO jest w pełni zintegrowany z systemem Comarch ERP XL.

W trakcie Konferencji Iwamet uczestniczy w panelu pt. „Jak DMS pomaga w porządkowaniu procesów i zarządzaniu dokumentami w firmie – doświadczenia praktyczne”.

https://events.comarch.com/erp/spotkania-z-uzytkownikami-comarch-erp-xl-2023/?utm_source=erp_aktualnosci&utm_medium=post_link&utm_content=event_spotkanie_xl